ΕΠΣ Χαλκιδικής | Το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλήματος και κυπέλλου

Πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων και δύο φάσεων του Κυπέλλου της ΕΠΣ Χαλκιδικής
Ακολουθούν οι αγωνιστικές του Α γύρου σε όλες τις κατηγορίες και η κλήρωση του Κυπέλλου:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ: –

ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ: –

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ: –

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ: –

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

2η αγωνιστική
ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ: –

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005: –

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ: –

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ: –

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ: –

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ: –

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ: –

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ: –

ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ: –

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ: –

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ: –

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ: –

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ: –

5η αγωνιστική
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ: –

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ: –

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ: –

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ: –

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ: –

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ: –

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ: –

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ: –

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ: –

7η αγωνιστική
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ: –

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ: –

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005: –

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ: –

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

8η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ: –

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ: –

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ: –

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ: –

ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ: –

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

9η αγωνιστική
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ: –

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ: –

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ: –

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ: –

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005: –

ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ: –

10η αγωνιστική
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ: –

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ: –

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ: –

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

11η αγωνιστική
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ: –

ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ: –

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ: –

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ: –

ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ: –

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005: –

12η αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ: –

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005: –

ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ: –

13η αγωνιστική
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ: –

ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ: –

ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ: –

ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ: –

ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ: –

ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ: –

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ: –

ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ: –

ΑΣΤΗΡ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ: –

2η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016: –

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ: –

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ: –

3η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ: –

ΑΣΤΗΡ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΣΤΗΡ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016: –

ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ: –

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ: –

5η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ: –

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –

ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ: –

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ: –

6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016: –

ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ: –

ΑΣΤΗΡ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ: –

ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016: –

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ: –

ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ – ΑΣΤΗΡ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: –

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΒΟΡΡΑΣ

1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ: –

ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ: –

ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ: –

2η αγωνιστική
ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ: –

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ: –

ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ: –

3η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ: –

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ: –

4η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ: –

ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ: –

ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ: –

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ: –

5η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ: –

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ: –

ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ: –

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ: –

ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ: –

7η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ: –

ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ: –

ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ: –

ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ: –

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΝΟΤΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ: –

ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

2η αγωνιστική
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ: –

ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ: –

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ: –

ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ: –

ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ: –

ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ: –

4η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ: –

ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ: –

5η αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ: –

ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ: –

ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ: –

6η αγωνιστική
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ: –

ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ – ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ: –

7η αγωνιστική
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ: –

ΑΣ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ: –

ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΡΙΓΛΙΑΣ: –

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – Α ΦΑΣΗ
1.ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
2.ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2006 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
3.ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ
4.ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
5.ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
6.ΑΣΤΗΡ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
7.ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
8.ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ: ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ, ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ, ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ, ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ, ΝΕΟΣ ΠΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ, ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Β ΦΑΣΗ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ 5
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ 7
ΝΙΚΗΤΗΣ 6 – ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
ΝΙΚΗΤΗΣ 1 – ΦΟΙΝΙΞΗ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ 4 – ΝΙΚΗΤΗΣ 8
ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 2
ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: